Вівторок
21.05.2019
10:47
Пошук


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 • Магазин автозапчастин
 • Друзі сайту
  Державний
  навчальний заклад "Професійний ліцей сфери послуг
  м. Хмільник"

     

  Коломієць Микола Петрович- директор ліцею.  

  Коломієць Тетяна Михайлівна – заступник директора з теоретичної роботи.

  Марценюк Оксана Володимірівна – заступник директора з виховної роботи.  

  Цвєткова Емілія Францівна директор філії Могилів-Подільського.  

  Котлярова Оксана Валентинівна - методист ліцею.  

  Гуменюк Галина Борисівна - старший майстер ліцею.  

  Попадюк Світлана Борисівна - головний бухгалтер ліцею.  

   

  Узагальнені статистичні дані станом на 01.01.2016 рік 

                                                                                                                          

                                                                                                                                                               

   

                                 Інформація

                           про Державний навчальний заклад

                        «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник»

                               за 2010-2015 роки

   

   

   

                   Діяльність навчального закладу спрямована на забезпечення високого рівня професійної підготовки майбутніх робітників, їхньої конкурентоспроможності, мобільності, творчої активності.

   

           Ми живемо у динамічному світі, що дуже швидко змінюється. Ці зміни стосуються усіх сфер нашого буття: техніки, що нас оточує, політики, яку проводять світові держави, цінностей, на які орієнтуються люди. Наше життя стало безперервним процесом адаптації, і саме від адаптаційного потенціалу особистості у значній мірі залежать успіх та можливості самореалізації.

   

           Освіта. Навчання. Виховання… Три головні частини педагогічного процесу. Так було, так є, і так буде. Тому, дивлячись у майбутнє, начальний заклад розробляє свою концепцію розвитку відповідно до реалізації обраної науково-методичної проблеми; впроваджує елементи сучасних технологій навчання, здійснює психологічні дослідження, вирішує проблеми виховання з урахуванням контингенту учнів.

   

  Всі установчі документи, що стосуються навчального закладу виготовлені згідно чинного законодавства.

           У 2010 році здійснено атестацію навчального закладу за другим атестаційним рівнем, свідоцтво про атестацію серія РД № 016950 за професіями:

  Кухар; офіціант;

  Швачка;

  Муляр; штукатур; лицювальник-плиточник;

  Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); контролер-касир;

  Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія);

  Оператор комп’ютерного набору;

  Швачка; кравець.

   

  Також у цьому році атестовано професійний ліцей сфери послуг за статусом середнього загальноосвітнього закладу серія РД № 003925.

  У 2012 році Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник перейменовано в Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник».

  Всі навчально-виробничі майстерні забезпечені комп’ютерною технікою з підключенням Інтернету.

   

  За 2010-2014 навчальні роки учні та педагогічні працівники навчального закладу приймали участь у конкурсах Всеукраїнського, обласного та міського значення, про що свідчать слідуючі нагороди, а саме:

  - Диплом ІІ ступеня за участь в обласній історико-пошуковій експедиції «Історія Хрещення Київської Русі – погляд крізь час», номінація «Скарби храмової архітектури – головні святині рідного краю» 2013р.

  - Перше місце за участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Різдвяна зіронька 2013 р.»

  - Перше місце за участь в обласному фестивалі-конкурсі учнівської художньо-самодіяльної творчості «Подільські зорі» 2010-1013 р.

  - Участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно 2013 р.»

   - Дипломом зразкового художнього колективу нагороджено вокальний ансамбль «Вишиванка» 2012 р. Підстава:  наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 18.07.2012 року № 824.

  - Диплом Державного музею іграшки за участь у Всеукраїнському конкурсі української народної іграшки.

  - Перше місце в обласному етапі Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька» 2012 р. (номінація вокальний спів)

  - Друге місце в обласному етапі Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька» 2013 р. (номінація сольний спів)

  - Третє місце за участь в обласному етапі Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедиції «Історія міст і сіл України 2013 р.»

  - Друге місце в обласному фестивалі-огляді художньої творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі» у 2010 р.

  - Диплом за зайняте перше місце в міському конкурсі «Безсмертне слово Кобзаря» присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка 2014 р.

  - Диплом ІІ ступеня обласної  історико-пошукової експедиції «Історія Хрещення Київської Русі – погляд крізь час» 2013 р.

  - Друге місце ІІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2013 р.)

  - Третє місце ІІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика (2013 р.)

  - Грамота за зайняте перше місце першості з міні футболу серед юнаків ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міста Могилів-Подільського, присвяченого пам’яті тренера викладача ДЮСШ Євдокимова М.А. (2013 р.)

  - Дипломи за зайняті І, ІІ та ІІІ місця у міському спортивно-масовому заході Олімпійського Дня у Вінницькій області серед юнаків, біг на дистанції 400 м. (2013 р.)

   - Друге місце в обласному Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.. П.Яцика, 2009-2010р.

  - у 2010 році – учні здобули І місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції «Шляхами подвигу і слави», стали переможцями в обласній історико-етнографічній експедиції «Народні умільці Вінниччини», переможцями конкурсу писанкарства «Воскресни, писанко!», у фестивалі – огляді художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі». Учні ліцею брали участь у Всеукраїнському конкурсі великодньої атрибутики та писанок «Ой нумо, нумо, заплетемо шума», у Всеукраїнському фестивалі дитячих народних пісень, ігор та розваг «Подоляночка», де три роки підряд здобувати перші місця і отримували запрошення на міжнародний фестиваль.

  - Подяка за участь та творчий підхід до виконання завдань в обласному етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ (2013 р.)

  - Грамота за друге місце в Кубку області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок у ваговій категорії 50 кг (2011 р.)

  - Грамота за високий рівень професіоналізму в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Штукатур» (2011 р.)

  - Друге місце у міській інтелектуальній грі «Брейн-ринг» (2011 р.)

  - у 2013 році – у ІІ етапі Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Дипломантами ІІ ступеню стали  Лопатинська Людмила та Бичок Галина.

  - у 2014 році – в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративного ужиткового мистецтва та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Дипломом І ступеню нагороджено ученицю Євшову Ганну та Гайворонську Тетяну. В обласному фестивалі-конкурсі технічної творчості «Творча молодь Вінниччини». Диплом І ступеню отримали учениці Шевчук Олена,  Кравчук Марія. Дипломом ІІ ступеню нагороджені учениці Зелениця Світлана та Євшова Ганна.

  - у 2015 році – зразковий вокальний ансамбль «Вишиванка» (керівник Волошина А.М.) в обласному конкурсі патріотичної пісні серед ПТНЗ «Ти будеш вічно жити, Україно», продемонстрували колорит своєї творчості і вибороли «Гран-Прі». У сольному співі ІІІ місце виборола учениця Філінська Юлія.

  Обласне громадське формування з ОГП та ДК «Самооборона Майдану» у Вінницькій області надіслали Подяку керівництву, викладацькому та учнівському колективам за надану посильну матеріальну допомогу для вояків Вінниччини, що залучені до сил АТО. 

  -         Диплом за активну участь в освітній інноваційній діяльності  (друга виставка 2010 р.)

   

  Навчальний заклад приймав участь у міжнародних виставках «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні навчальні заклади» про що отримували дипломи від Міністерства освіти і науки України .

  Також приймали участь в обласних, районних та міських конкурсах, а саме:

  -                     участь в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кухар».

  -                     участь в обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Лицювальник-плиточник».

  -                     участь в обласному конкурсі «За здоровий спосіб життя», ІІ місце.

            У 2014 році підготували на міжнародну виставку «Сучасні навчальні заклади»  методичну розробку «Робочий зошит – складова частина сучасного навчально-методичного забезпечення навчання».

  У 2015 році підготували на міжнародну виставку «Сучасні навчальні заклади 2015» методичну розробку в номінації «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді» і отримали бронзову медаль. На міжнародну виставку «Інноватика в освіті» підготували методичну розробку в номінації «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України», за що отримали нагороду Диплом «Лауреат конкурсу» ІІ ступеня (срібна медаль).

   

  За останні роки змінився естетичний вигляд навчального закладу, а саме:

  Зроблено капітальний ремонт фасадів, навчальних приміщень.

  До всіх навчально-виробничих майстерень проведено гарячу та холоду воду (проведено каналізацію);

  Зроблено капітальний ремонт внутрішніх вбиралень, замінено сантехнічні прилади, встановлено електрорушники;

  Встановлені нові електроплити в навчально-виробничих майстернях по професії «Кухар;офіціант»;

  Замінена стара силова лінія на нову;

  Придбано LED-телевізор у навчально-виробничу майстерню по професії «Кухар; офіціант».

  В навчальний кабінетах проведено заміну дерев’яної підлоги на покриття підлоги з лінолеуму;

  В начально-виробничих майстернях № 2 та № 5 проведено капітальний ремонт (облицювання стін плиткою, шпаклювання стін, підвісна стеля, підлога із плитки, заміна електропроводки і світильників);

  В навчальних кабінетах № 3, 4, 8 проведено сучасний ремонт;

  В вестибюлі та коридорі навчального корпусу № 1 проведено капітальний ремонт (облицювання стін плиткою, шпаклювання стін, підвісна стеля, підлога із плитки, заміна електропроводки і світильників, змонтовано люстри, встановлено 2 крана для пиття води);

  Проведено відповідно до норм по енергозбереженню всі запобіжники замінені на автомати;

  Проведено реконструкцію електрощитової;

  Проведено капітальний ремонт в актовому залі;

  Замінено всі старі дверні полотна;

  Підведено телевізійний кабель з встановленням телевізійних точок по всіх приміщеннях.

   

  По здійсненню благоустрою були виконані роботи:

  -                     по периметру будівель влаштована відмостка,

  -                     встановлені бордюри біля клумб та на тротуарі,

  -                     влаштовано бетонне перекриття вигрібної ями біля туалету,

  -                     спланований та підсипаний спортивний майданчик.

  Виготовлений металевий ящик для сміття та поновлено під нього бетонну площадку.

  Виготовлені та встановлені біля вхідних дверей козирки.

  Проведений капітальний ремонт автомобіля.

  В зв’язку з банкрутством тепломережі частково за державні кошти, а частково за кошти ліцею був побудований опалювальний пункт.

  Рішенням міської ради на баланс ліцею була передано приміщення міської демонтованої котельні.

    Виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію приміщення котельні під спортивну залу, проведено всі організаційні та ремонтні роботи. Навесні 2015 року спортивна зала була введена в дію.

  По всіх навчальних кабінетах ліцею проведено ремонт учнівських столів, друга частина учнівських столів була замінена на нові.

  Проведено заміну шкільних дошок на сучасні.

  Оновлена комп’ютерна техніка, а саме: придбано ноутбуки, комп’ютери, монітори, принтери, мультимедійний проектор.  

  Старі стенди, які втратили свій естетичний вигляд і фізично зношені замінені на сучасні банери та стенди.

  Комп’ютерний кабінет оснащений сонцезахисними засобами.

  Поновлено старі вогнегасники.

  Спортивний майданчик поновлений спортивним інвентарем.

  Демонтовано аварійне складське приміщення.

  Для проведення ремонтів виготовлений металеві розбірні риштування та металевої драбини.

  Встановлено залізобетонну загорожу довжиною 120 погонних метрів.

  Виготовлена проектно-кошторисна документація на встановлення пластикових вікон відповідно Кіотського проекту.

  У 2015 році парк автомобілів поповнили автомобілем ГАЗ-3110 «Волга» 2000 року випуску.

   

   

   

   

   

                                               Додаток 1

   

   

   

  За інформацією облдержадміністрації на два професійно-технічні освітні заклади у місті Хмільнику було виділено в 2015 році 16.431.000 грн., з них на Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг

  м. Хмільник» вже скоригованих видатків на 31.12.2015 року 6.330.000 грн.

           За розрахунками на 2016 рік в зв’язку з підвищенням зарплат та стипендії учням розмір видатків на Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» вже сягає 7.967.610 грн.

           Це збільшення відбулося автоматично в межах коефіцієнта 1,26.

   

   

  Додаток 2

  Фінансування Державного навчального закладу

  «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник»

  за періоди 2013-2016 рр.

   

  КЕКВ

  Назва статті

  2013

  2014

  2015

  2016

  Могилів-Подільський

  Хмільник

  Разом

  2111

  Заробітна плата

  2501400

  2545400

  2734300

  945990

  2683800

  3629790

  2120

  Нарахування на оплату праці

  897500

  917100

  982200

  208120

  579500

  787620

  2720

  Стипендії

  1524000

  1537200

  1931950

  775700

  1536900

  2312600

  2270

  Оплата комунальних послуг та енергоносії

  309672

  362776

  439791

  135050

  431850

  566900

   

  Інші видатки

  210847

  162664

  240038

  180420

  490280

  670700

   

  Разом

  5.443.420

  5.525.140

  6.328.280

  2.245.280

  5.722.330

  7.967.610

   

   

   

  Додаток 3

                                                                                                                              

  Інформація про працевлаштування учнів

  ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник»

   

   

  У 2015 році ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» закінчили 82 учні. Всі учні працевлаштовані, а саме:

   

  Місце працевлаштування

  Кількість

  м.Хмільник

  38

  Хмільницький район

  14

  Літинський район

  1

  Хмельницька область

  1

  м.Бердичів

  1

  Вінницький район

  1

  Тростянецький район

  1

  м.Вінниця

  2

  м.Київ

  1

  м.Одеса

  4

  Продовжують навчання у вищих навчальних закладах

  18

  Всього

  82

   

   

  По Могилів –Подільській філії закінчили навчання 73 учні.

  Всі учні працевлаштовані, а саме:

   

  Місце працевлаштування

  Кількість

  м.Могилів-Подільський

  44

  Могилів-Подільський район

  5

  Муровано-Куриловецький район

  6

  м.Кам’янець-Подільський

  1

  м.Київ

  1

  м.Полтава

  1

  смт.Калинівка

  2

  смт.Вендичани

  1

  м.Вінниця

  1

  Продовжують навчання у вищих навчальних закладах

  11

  Всього

  73

  Разом

  155

   

   

   

   

   

   

  Додаток 4

          

  Соціальний паспорт

  Державний навчальний заклад

  «Професійний ліцей сфери послуги  м. Хмільник»

   

  Кількість учнів

  270 + 3к.

  147 + 1 к.

  417 + 4 к.

  Категорія учнів

  Хмільник

  Могилів-Подільський

  Всього

  Сироти

  3

  3

   

   

  18

  Позбавлені батьківського піклування

  11

  1

  Неповна сім’я (один з батьків)

  101

  81

  182

  Багатодітні

  45

  8

  53

  Діти-інваліди

  2

  6

  8

  Діти учасників АТО

  2

  0

  2

  Переселенці

  1

  1

  2

  Діти з складними життєвими обставинами

  2

  0

  2

  Разом

  167

  100

  267

   

   

   

  Додаток 5

   

  Інформація про місце проживання учнів

  Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник»

   

  Місце проживання

  Кількість

  Державна форма навчання

   

  м. Хмільник

  112

  Хмільницький район

  126

  Літинський район

  22

  Хмельницька область

  7

  Житомирська область

  3

  Всього

  270

  Контрактна форма навчання

   

  Хмільницький район

  3

  Всього

  273

   

   

  по  Могилів-Подільській філії

   

  Місце проживання

  Кількість

  Державна форма навчання

   

  м. Могилів-Подільський

  85

  Могилів-Подільський район

  54

  Барський район

  1

  Ямпільський район

  1

  Тиврівський район

  1

  Чернівецька область

  4

  М. Вінниця

  1

  Всього

  147

  Контрактна форма навчання

   

  м. Могилів-Подільський

  1

  Всього

  148

   

   

   

                     Загальна кількість учнів

           

             Державна форма навчання – 417

            Контрактна форма навчання – 4

                     ВСЬОГО :           421 учнів

   

   

  Додаток 6

  Розмір стипендії з 01.01.2016 року

  Вид стипендії

  Розмір стипендії

  Академічна

  311,00 грн. Підвищена – на 40,00 грн.

   311,00+40,00=351,00 грн.

  Діти сироти

  961,00 грн.  Підвищена – на 40,00 грн.     961,00+40,00=1001,00 грн.

  Діти-інваліди

   

  466,50 грн. Підвищена – на 40,00 грн.

  =506,50 грн.

   

                   

                      Інформація про кадрове забезпечення

  Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник»

  станом на 01 січня 2016 року

   

  Назва підрозділу

  Кількість працівників

  Сумісники

  Загальна кількість

  Хмільник

  Могилів-Подільська філія

  Адміністрація

  4

  1

  -

  5

  Бухгалтерія

  3

  -

  -

  3

  Викладачі

  12

  5

  3

  20

  Майстри в/н

  12

  9

  -

  21

  Обслуговуючий персонал

  12

  -

  -

  12

  Господарська служба

  12

  4

  -

  16

  Всього:

  55

  19

  3

  77