Середа
20.02.2019
03:25
Пошук


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
 • Магазин автозапчастин
 • Друзі сайту
  Державний
  навчальний заклад "Професійний ліцей сфери послуг
  м. Хмільник"
  Шановні гості нашого сайту!
  Я радий вітати вас від імені всього колективу ліцею і пропоную зробити подорож по сторінках нашого сайту. Тут Ви можете ознайомитись із життям закладу.
  Наш ліцей готує кваліфікованих робітників для сфери послуг, які завжди користуються попитом на ринку праці: кухарів, офіціантів, контролерів - касирів, бухгалтерів, швачок, мулярів, штукатурів, лицювальників -плиточників. Я запрошую Вас у подорож до світу кулінарних шедеврів, які створюються у нашому навчальному закладі учнями, а також до спілкування на професійному рівні ділових відносин, якими оволодівають наші бухгалтера, контролери-касири. В усі часи люди прагнули жити в красивих будинках і тому професія муляра, штукатура, лицювальника-плиточника завжди була досить престижною, такою вона залишається і нині. Педагогічній колектив викладачів та майстрів виробничого навчання прикладе всі зусилля для отримання Вами професійних знань з обраної професії, допоможе стати кваліфікованими робітниками. Після закінчення Професійного ліцею сфери послуг м.Хмільник наші випускники мають змогу навчатися за обраними професіями у вищих навчальних закладах України, а також працювати на підприємствах, установах, закладах міста, району. Враховуючи гостроту питання працевлаштування, ліцей постійно розвиває зв'язки та тісно співпрацює із замовниками кадрів, підприємствами, установами різних форм власності. Економіка країни вимагає сучасного, оновленого переліку професій. Усвідомлюючи це, навчальний заклад не тільки удосконалює існуючі професії, а й працює над створенням нових. Ми завжди раді бачити Вас у нашому навчальному закладі, а також спілкуватися на нашому сайті. 
  З повагою директор ліцею 
                                                                                                     Коломієць Микола Петрович 

   


   

  Cильними сторонами Професійного ліцею сфери послуг м.Хмільник у наданні послуг з професійного навчання є:
  • прийом на навчання без вступних іспитів;

  • навчання учнів за державні кошти і можливість отримувати щомісячну стипендію та матеріальне заохочення відповідно до чинного законодавства;  

  • можливість для жителів Хмільницького району навчатися наближено до місця проживання;

  • можливість отримання високого робітничого розряду на рівні 4-го, кваліфікації з двох і більше професій, повної загальної середньої освіти;

  • відповідність змісту програм потребам виробництва, вимогам роботодавців;

  • наявність висококваліфікованих педагогічних кадрів;

  • наявність необхідного навчального обладнання, майстерень,  кабінетів, бібліотеки, актового залу та спортивного залу;

  Навчання учнів у ліцеї проводиться за такими професіями:

  • кухар, офіціант;

  • конторський службовець(бухгалтерія), контролер-касир;

  • муляр,штукатур,лицювальник-плиточник;

  • швачка
  •  столяр
  Професія «Швачка»

   Гарно одягатися - це мистецтво, якому вчитися ніколи не пізно. Зважте, скільки часу Ви витрачаєте на пошуки в магазинах потрібної моделі одягу, яка підходить по ціні, фасону, кольору чи розміру. Задуми художника-модельєра втілює у життя швачка. Їі місце роботи і швейна фабрика, ательє індивідуального пошиву одягу. Від грамотності і вміння швачки залежить якість виробу, його краса. Поступивши у наш ліцей Ви навчитеся не лише виготовляти красивий одяг, але і одягатися зі смаком, і вміти комбінувати різні деталі одягу. 

   Професія «Столяр» 
  Сприятливу ауру власного помешкання чи офісу створюють меблі. Але ж вишукані імпортні не завжди доступні та й подекуди громіздкі. Наші викладачі та майстри виробничого навчання допоможуть учням опанувати технологію виготовлення виробів із деревини, а також оздобити їх різьбою. Головний принцип столярних виробів виготовлених в ліцеї  естетика і функціональність. Отож, якщо Ви мрієте виготовляти сучасні столярні вироби, поспішайте у Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник.  

   
   
   
   
   
   
  Професія «Кухар – офіціант» 
   
  Майстерність приготування їжі є однією з найдавніших галузей людської діяльності. "Хороший кухар вартий лікаря" - говорить народне прислів"я. Цими словами підкреслюється тісний зв"язок між смачно приготовленою різноманітною їжею і здоров"ям людини. Якщо Ви вмієте спілкуватись з людьми, ввічливі, витримані і мрієте навчитися готувати смачні страви  від оригінальних салатів і заливних судаків до святкового торту - завітайте до нашого ліцею. 
   
   
   
   
    
   Професія «Конторський службовець (бухгалтерія), контролер – касир »   
   
  Робота бухгалтера нині є однією з престижних та перспективних. її популярність пояснюється досить великим попитом на ринку праці. Оскільки бухгалтер є першим помічником керівника, на нього покладається велика відповідальність за організацію роботи підприємства. Робота бухгалтера нині потребує знання комп"ютера, на якому учні вчаться працювати в комп"ютерному класі. Навчитись працювати на комп"ютерах можна ще на курсах "Оператор комп"ютерного набору", що діють у нашому ліцеі. 
   
   
   
   

   
   Професія „Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник”  
   
  Мистецтво спорудження будівель, тобто будівництво – це одна із найдавніших професій на землі, яка неподільно пов’язана з історією розвитку людського суспільства. У нашому ліцеї ви розглянете історію розвитку будівництва, перед вами розкриються специфічні особливості професії будівельника. Майстри виробничого навчання ознайомлять з основними будівельними роботами, що виконуються на будівельному майданчику,  та послідовністю їх виконання. Отже, юний друже, якщо ти хочеш обрати професію муляра, пам'ятай, що вона сьогодні і ще багато років буде однією з найнеобхідніших. Від людей цієї професії залежить дуже багато. Адже без них не було б ні заводів, ні шкіл, ні палаців, ні житлових будинків.  
   
   
   
   

   
   Завітайте! Ми завжди раді зустрічі з вами!   

  Історична довідка про навчальний заклад

  Ліцей пройшов непростий, але цікавий шлях свого становлення, творячи власну історію, зберігаючи та збагачуючи традиції професійної освіти. Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник бере початок з філії Вороновицького ТУ-2 з серпня 1975 року. Необхідність створення філії було викликано потребою робітничих кадрів для новозбудованої Хмільницької швейної фабрики. Учні отримували дипломи кваліфікованого робітника з професії «швачка» і « кравець». Під навчальні приміщення було передано цехи старої швейної фабрики. В 1979 році Хмільницька філія Вороновицького ТУ-2 стає філією Вінницького ПТУ-8.Згодом у 1984 році в зв`язку з реорганізацією у професійно-технічній освіті Вінницьке ПТУ-8 було перейменовано у ПТУ-20. З цього часу навчальний заклад до 1997 року мав назву Хмільницька філія Вінницького ПТУ-20. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №135 від 07. 05. 1997 року філію реорганізовано у самостійний навчальний заклад професійно- технічної освіти ПТУ-20 з філією у м. Могилів- Подільському. З отриманням статусу самостійного закладу було збільшено і кількість ліцензованих професій:швачка,вишивальниця- швачка, столяр,різальник по дереву та бересті, кухар-офіціант, конторський службовець(бухгалтерія). В навчальному закладі було отримано ліцензію на право надання освітніх послуг за рівнем повної середньої загальної освіти. У 2003 році наказом Міністерства освіти і науки України професійно-технічне училище №20 реорганізовано у професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник. Постійною турботою викладачів і майстрів виробничого навчання є удосконалення навчально-матеріальної бази кабінетів, майстерень.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Управлінська структура
   
  В ліцеї створений міцний управлінський блок у складі директора, його заступників (з теоретичної роботи, з виховної роботи, зав. філії), методиста, старшого майстра, головного бухгалтера. Кожен із заступників – неординарна особистість зі своїм інтелектуальним потенціалом, організаторськими здібностями, віковим цензом. Та є щось таке, що об'єднує їх, – це повага до підлеглих, любов до своїх вихованців, високе почуття обов'язку, відданість справі.
  Коломієць Микола Петрович- директор ліцею. Відмінник освіти України,має вищу кваліфікаційну категорію. Микола Петрович- людина надзвичайної сумлінності й працездатності,який спокійно і не пафосно робить дуже важливу роботу. Йому вдалося згуртувати прекрасний колектив- сплав досвідчених педагогів і молоді.
  Коломієць Тетяна Михайлівна – заступник директора з теоретичної роботи, викладач математики, має вищу кваліфікаційну категорію, старший викладач, відмінник освіти України. Тетяна Михайлівна ніколи не відмовить у допомозі, завжди мудро порадить, порекомендує, вкаже вірний шлях у тій чи іншій життєвій ситуації.
  Марценюк Оксана Володимірівна – заступник директора з виховної роботи. Має вищу кваліфікаційну категорію, викладач історії, відмінник освіти України. ЇЇ неспокійна душа постійно перебуває в пошуку нового, часто суперечлива, але завжди відкрита і щира, вона у будь-якій ситуації залишається сама собою.
  Цвєткова Емілія Францівна – завідуюча філії Могилів-Подільського. Має вищу кваліфікаційну категорію. Відмінник освіти України. Емілія Францівна чарівна жінка, невтомна трудівниця з невичерпною енергією, сповнена гумору і шарму,уміло керує філією, підтримує колег, любить життя і свою роботу.
  Котлярова Оксана Валентинівна - методист ліцею. Має вищу кваліфікаційну категорію,викладач географії. Під її методичним керівництвом зростає професіоналізм, творчий потенціал педагогічних працівників. Вона поважає думку кожного, якою б відмінною вона не була,робить все для того, щоб педагог завжди усвідомлював людське право: бути самим собою.
  Гуменюк Галина Борисівна - старший майстер ліцею. Відмінник освіти України. Уміє працювати з людьми. Прихильниця демократичних і гуманістичних принципів управління, користується повагою в колективі і серед учнів.
  Попадюк Світлана Борисівна - головний бухгалтер ліцею. Має вищу освіту з обліку і аудиту. Молодий, проте вже досвідчений фахівець, який уміло координує роботу з фінансового забезпечення навчального закладу.
   

  Педагогічний коллектив
   

  Cтародавня народна мудрість говорить: "Якщо твої плани розраховані на десятиріччя — посади дерево, якщо твої плани розраховані на віки — виховуй дітей". Ми навчаємо і виховуємо дітей, тому наші плани
   розраховані на віки, і це покладає на нас особливу відповідальність. Основою будь-якого навчального закладу є педагогічні працівники. Сьогодні в ліцеї працює колектив висококваліфікованих педагогів: - 27 викладачів і 20 майстрів виробничого навчання. Якісний склад педагогічного колективу характеризується наступними показниками: нагороджених знаком «Відмінник освіти» - 9 осіб, старший викладач - 1, викладачі вищої категорії – 8 педагогів, викладачі I категорії – 5 осіб. 
  Мають звання « Майстер виробничого навчання IІ категорії» – 4 чоловіка, майстри виробничого навчання 12 тарифного розряду – 7 осіб, майстри виробничого навчання 11 тарифного розряду - 4особи. Педагогічний колектив ліцею – це колектив однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє. Справедливість і доброзичливість у стосунках між викладачами і майстрами виробничого навчання сприяє створенню в колективі атмосфери довіри. У ліцеї здійснюється інноваційна освітня діяльність, удосконалюється структура, стиль та методи управління навчально-виховним процесом. Адміністрація ліцею постійно дбає про стимулювання професійного розвитку педагогів, про мотивацію їх творчої праці, про культуру відносин між викладачем та учнем, між викладачем та батьками. Всі педагогічні працівники навчального закладу періодично, відповідно до затвердженого плану, проходять курси підвищення кваліфікації та атестацію, а майстри виробничого навчання, крім того, проходять стажування на підприємствах з метою вивчення та оволодіння навичками роботи з новітніми виробничими технологіями.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   
  Матеріальна база
   
  До послуг учнів Професійного ліцею сфери послуг м. Хмільник така навчально-матеріальна база: 14 навчальних кабінетів із спеціальних, загальнотехнічних і загальноосвітніх предметів, 7 лабораторій та майстерень; актова зала, спортивна зала; спортивний майданчик. За останні п`ять років додатково створено чотири навчальні майстерні та кабінети по професії «Муляр,штукатур, лицювальник-плиточник», «Кухар;офіціант». Навчальні приміщення обладнано згідно з вимогами програм, оснащено необхідним обладнанням, 
  навчально-методичними посібниками, технічними засобами навчання. Змістовність та естетичність – основні підходи щодо оформлення всіх приміщень ліцею. Комп`ютерний клас обладнаний сучасними комп`ютерами,сканером, кольоровим принтером. За останній час обладнано комп`ютерами робочі місця викладачів, майстрів виробничого навчання. Підключено глобальну мережу Інтернет. Під час занять інформатики учні мають можливість навчитися досконало працювати за комп`ютером, що є досить актуальним в наш час. В ліцеї працює бібліотека з фондом 11760 примірників: підручників - 5734 примірників, художньої та методичної літератури - 6025 примірників. Бібліотека регулярно проводить диспути, читацькі конференції. Щорічно проходить поповнення бібліотечного фонду. В 2009 році введено в дію міні котельню. На даний час  проводиться реконструкція гуртожитку.