Понеділок
10.12.2018
04:29
Категорії розділу
Робота з студентами [37]Спорт [12]
Пошук


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 • Магазин автозапчастин
 • Друзі сайту
  Державний
  навчальний заклад "Професійний ліцей сфери послуг
  м. Хмільник"
  Головна » Дошка оголошень » Робота з студентами

  Тиждень права у ліцеї.
  Інформація | 23.12.2015, 10:27

   

  У рамках Всеукраїнського тижня права з 7.12. 2015 по 11.12. 2015 у ліцеї пройшов тиждень права. У фойє ліцею була організовано книжкову виставку «Права людини сьогодні».

                               

  Проведено засідання Правового гуртка «Право у нашому житті», який проводила викладач правознавства Гульчук І.Е., учні активно висловлювали свою точку зору щодо прав та свобод громадян, відповідальність за свої вчинки та почуття громадянського обов'язку. Актуальною для учнівської молоді була конференція "Я і мої права".10 грудня у Міжнародний день прав людини, у читальній залі Хмільницької районної бібліотеки для дорослих,  відбулося  відкриття кіноклубу  та перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Коли-небудь ми станемо щасливими". Модератор бібліотеки Куцкір О.В. разом з учнями ліцею, у дискусійній формі провели обговорення «Прав людини», зокрема, про право на навчання, розвиток творчих здібностей та право на сім’ю і батьківське піклування.  

    

  На даний захід був запрошений експерт Микола Кондель, начальник Хмільницького міськрайонного управління  юстиції Вінницької області, який розповів учням про права людини, що вони мають природну сутність і є невід'ємними від індивіда, вони позатериторіальні і позанаціональні, існують незалежно від закріплення в законодавчих актах держави, є об'єктом міжнародно-правового регулювання та захисту.  

                                     

  Великий інтерес викликало проведення уроку «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», який проводила юрисконсульт ліцею Гульчук І.Е.

   

  Соціальним – педагогом Колодій Л.В. було проведено  урок-тренінг  «Правова культура-мужність держави». Метою даного уроку було:  поглибити знання учнів, що стосуються прав й обов'язків громадян та їх реалізації згідно з Конституцією та Законами України; формувати в учнів правову культуру та правосвідомість; стимулювати вироблення активної громадянської позиції щодо неправомірної поведінки.

   

  Виховні заходи, що були проведені класними керівниками у кожній групі, спрямовані на підвищення рівня правової культури, формування громадянської компетентності учнівської молоді, виховання їх у дусі поваги до прав людини.Немає сумніву, що творча робота учнів та педагогів у заходах Всеукраїнського тижня права сприяла насамперед розвитку творчої активності учнів і їх інтересу до вивчення права, поглиблювала їх знання з даної тематики.

   

  Додав: plsp |
  Переглядів: 176 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]