Вівторок
22.08.2017
06:09
Пошук


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 • Магазин автозапчастин
 • Друзі сайту
  Державний
  навчальний заклад "Професійний ліцей сфери послуг
  м. Хмільник"

  Діючий гурток технічної творчості «Будівельник» Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», керівниками якого є майстри виробничого навчання Мазур Тетяна Олександрівна та Кільчицький Валерій Дмитрович, презентував свої вироби під час проведення тижня будівельних дисциплін.

  На виставці демонструвались такі вироби як: макет котеджу, вітряний млинок, види лісових грибів, декоративний пеньок, сімейка їжаків, сімейка черепах, різновиди божих корівок, та декоративний горщик під посадку квітів.

  ... Читати далі »

  Переглядів: 47 | Додав: plsp | Дата: 24.03.2017 | Коментарі (0)

  Зимові канікули для ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», як завжди, виявилися плідними на методичні заходи. Так, 3 січня відбулося засідання стипендіальної комісії та методист провела мікродослідження «Аналіз результатів діяльності методичних підструктур за І семестр». 4 січня проведено засідання постійно діючого консультативного пункту «Технологія розвивального навчання» , на якому методист ліцею Котлярова О.В. поділилася з присутніми новими ідеями розвивального навчання. 10 січня пройшла виставка методичних розробок «Педагогічна знахідка»,учасниками якої стали всі члени педагогічного колективу. 11січня відбулися педагогічні читання з теми «Інноваційні методи роботи як один з напрямків підвищення якості навчально – виховного процесу». Методист ліцею Котлярова О.В. підготувала презентацію і запрошувала до захисту презентацій педагогічних працівників з питань педчитань. Підбиваючи підсумки педчитань, учасн ... Читати далі »

  Переглядів: 47 | Додав: Lyudmila | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

  Згідно річного плану роботи ліцею та  з метою розширення знань учнів з гуманітарних  дисциплін, посилення позакласної роботи та роботи зі здібними учнями, здійсненням нових підходів до оцінювання професійної діяльності викладачів, що сприяє творчому та професійному зростанню педагогів з 07 по 18 листопада 2016 року в навчальному закладі було проведено декаду гуманітарних  дисциплін.

    

  З метою прищеплення  учням інтересу до української мови та літератури, англійської мови, зарубіжної літератури,   розвитку творчої фантазії, виховання естетичного сприймання навколишнього світу, розвиткові творчих ... Читати далі »

  Переглядів: 37 | Додав: plsp | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

   З 24 жовтня по 28 жовтня 2016 року в навчальному закладі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.

           З метою прищеплення  учням інтересу до математики, фізики, інформатики, астрономії, розвитку творчої фантазії, виховання естетичного сприймання навколишнього світу, розвиткові творчих здібностей учнів, бажання примножувати свої знання пройшла виставка учнівських публікацій та презентацій.

      

           Серед учнів ліцею проходили: презентація «Зародження і розвиток фізики як науки», конкурс-гра «Найрозумніший», рольова гра «Суд над Інтернетом», позакласний захід «Таємниці фізики», конференція «Математика ... Читати далі »

  Переглядів: 60 | Додав: plsp | Дата: 06.11.2016 | Коментарі (0)

  Життя різнобарвне й цікаве, тому ми зобов’язані жити і збагачувати його, любити, творити, вчитися. Саме цьому й навчає своїх учнів педагогічний колектив Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», який для досягнення плідних результатів намагається бути творчим, цікавим, тому ми приймали активну участь Сьомій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».  На цей конкурс  методист Котлярова О.В., викладач Ніколюк О.І. під керівництвом  директора Коломійця М.П. підготували  роботу в номінації  «Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства». Адже, саме життя, а точніше зміни в сучасному світі, потребують від успішної людини дослідницького стилю життя і поведінки. Закономірним явищем є підвищення ... Читати далі »

  Переглядів: 72 | Додав: plsp | Дата: 27.05.2016 | Коментарі (0)

  Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці. Будівельники не тільки зводять нові будинки, а й реконструюють старі, надають їм оригінальності та виразності. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього. Якість будівельної продукції – будинків і споруд різного призначення залежить від багатьох складових, але основними серед них були і залишаються умілі руки будівельників.

  З 14 по 18 березня 2016 р. Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» під тематикою «Будівлі навколо нас» проходив тиждень по професії «Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», організований членами метод комісії будівельних професій. Програма тижня, як завжди ... Читати далі »

  Переглядів: 264 | Додав: plsp | Дата: 22.03.2016 | Коментарі (0)

     

     

  Викладач Варівченко Антоніна Вацлавівна провела урок з бухгалтерського обліку на тему: «Облік коштів, розрахунків та інших активів». Основні завдання були сформульовані педагогом чітко та зрозуміло. Урок проходив у вигляді аукціону. Група учнів ділилася на 3 команди. Команда - це комерційна фірма. Кожна команда обрала собі бухгалтера для введення бухгалтерського обліку (розрахункового рахунку фірми) і директора, він в кінці звітного періоду (в кінці гри) визначав заробітну плату кожного працівника, тобто оцінку (вона залежала від у ... Читати далі »

  Переглядів: 202 | Додав: plsp | Дата: 24.02.2016 | Коментарі (0)

  З 8 по 19 лютого 2016 року в ліцеї проходила декада по професії «Конторський службовець (бухгалтерія); контролер-касир». Професійна декада є ефективною формою позакласної роботи, яка сприяє розвитку інтересу учнів до професії, підвищенню освітнього рівня, виявленню здібних учнів, метою професійного зростання та активізації творчості педагогів, поширення передового педагогічного досвіду що спонукає до творчості, постійної самоосвіти, активного впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес. Участь у різних заходах під час декади дала змогу простежити професійне зростання педагога: від творчого викладача до майстра своєї справи, що позитивно впливає на загальний результат роботи педагога. Адже тільки у творчого педагога — творчо розвинені учні. Інноваційне спрямування заходів допомагає активізувати творчість педагога, спонукає їх до впро ... Читати далі »

  Переглядів: 165 | Додав: plsp | Дата: 24.02.2016 | Коментарі (0)

   

  «Щоб перетравлювати знання.

      Потрібно поглинати їх з апетитом».  

   (Фауст). 

  Відбувся відкритий урок у групі КО-15-1 на тему: "Приготування га ... Читати далі »

  Переглядів: 135 | Додав: plsp | Дата: 19.01.2016 | Коментарі (0)

    Якість, результати навчально-виховного процесу  в  ліцеї     залежать передусім від викладача, майстра виробничого навчання, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.

    Підвищенню фахової підготовки педагогічних кадрів в ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»   сприяє   методична робота, яка збагачує їх педагогічними знахідками, дає змогу молодим педагогам оволодівати педагогічною майстерністю, підтримує в педагогічному колективі дух творчості, прагнення до пошуку. Методична робота спонукає педагога до засвоєння змісту нових програм і технологій їх реалізації, ознайомлення з досягненнями психолого-педагогічних дисциплін і методик їх викладання, вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду, вдосконалення навичок самоосвітньої роботи.  Одним із видів методичної роботи є педагогічні читання, які традиційно проходять в ліцеї на зимові канікули.

  ... Читати далі »

  Переглядів: 290 | Додав: plsp | Дата: 14.01.2016 | Коментарі (0)

  1 2 3 »