П`ятниця
20.07.2018
07:40
Пошук


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
 • Магазин автозапчастин
 • Друзі сайту
  Державний
  навчальний заклад "Професійний ліцей сфери послуг
  м. Хмільник"

  Протокол педради

  Витяг з протоколу №24

   

   

  Переглядів: 12 | Додав: plsp | Дата: 27.04.2018 | Коментарі (0)

  Діючий гурток технічної творчості «Будівельник» Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», керівниками якого є майстри виробничого навчання Мазур Тетяна Олександрівна та Кільчицький Валерій Дмитрович, презентував свої вироби під час проведення тижня будівельних дисциплін.

  На виставці демонструвались такі вироби як: макет котеджу, вітряний млинок, види лісових грибів, декоративний пеньок, сімейка їжаків, сімейка черепах, різновиди божих корівок, та декоративний горщик під посадку квітів.

  У своїх роботах учні показали свій професіоналізм та вміння створювати з підручних будівельних матеріалів шедеври для повсякденного життя.

  Переглядів: 115 | Додав: plsp | Дата: 24.03.2017 | Коментарі (0)

  Зимові канікули для ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», як завжди, виявилися плідними на методичні заходи. Так, 3 січня відбулося засідання стипендіальної комісії та методист провела мікродослідження «Аналіз результатів діяльності методичних підструктур за І семестр». 4 січня проведено засідання постійно діючого консультативного пункту «Технологія розвивального навчання» , на якому методист ліцею Котлярова О.В. поділилася з присутніми новими ідеями розвивального навчання. 10 січня пройшла виставка методичних розробок «Педагогічна знахідка»,учасниками якої стали всі члени педагогічного колективу. 11січня відбулися педагогічні читання з теми «Інноваційні методи роботи як один з напрямків підвищення якості навчально – виховного процесу». Методист ліцею Котлярова О.В. підготувала презентацію і запрошувала до захисту презентацій педагогічних працівників з питань педчитань. Підбиваючи підсумки педчитань, учасники відзначили необхідність використання інноваційних технологій на уроках, адже такі уроки виробляють в учнів вміння приймати спільні рішення, вчать правильно спілкуватися, доповідати, якісно змінюється рівень сприйняття учнями предметів. 12 січня в ліцеї відбувся важливий методичний захід – педрада. Питання, що розглядалися: успішність учнів з різних предметів в І семестрі 2016 – 2017 н.р, Аналіз методичної роботи за І семестр 2016-2017 н.р. Про виконання навчальних планів і програм за результатами перевірки журналів теоретичного, виробничого навчання. Стан викладання предмету Фізика. Кожний присутній мав змогу висловити свою думку. До слова запрошувалася адміністрація ліцею, голови методичних комісій, класні керівники. На завершення директор Коломієць підвів підсумки роботи педради, окреслив завдання на ІІ семестр. Одним словом,зимові канікули потрібно провести так, щоб і відпочити, і добре підготуватись до роботи у ІІ семестрі. Бажаємо усім навчитися вміло поєднувати роботу і відпочинок, щоб у хорошому настрої та доброму здоров’ї працювати й надалі. Успіхів усім, реалізації творчих задумів!

    

  Переглядів: 82 | Додав: Lyudmila | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

  Згідно річного плану роботи ліцею та  з метою розширення знань учнів з гуманітарних  дисциплін, посилення позакласної роботи та роботи зі здібними учнями, здійсненням нових підходів до оцінювання професійної діяльності викладачів, що сприяє творчому та професійному зростанню педагогів з 07 по 18 листопада 2016 року в навчальному закладі було проведено декаду гуманітарних  дисциплін.

    

  З метою прищеплення  учням інтересу до української мови та літератури, англійської мови, зарубіжної літератури,   розвитку творчої фантазії, виховання естетичного сприймання навколишнього світу, розвиткові творчих здібностей учнів, бажання примножувати свої знання пройшов конкурс-виставка учнівських публікацій та презентацій, колаж плакатів і вислові письменників про українську мову, виставка книг, конкурс на краще читання віршів,  розгадування кросвордів та ребусів. 

      

  Серед учнів проходили усний журнал Брейн-ринг «Творчість Стендаля», квест-шоу «Найрозумніший», вікторина «Great Britain», конкурс на найкраще декламування віршів англійською мовою, виховний захід «Розвиток культури та літератури ХІХ ст..», перегляд відеофільму «Кирило і Мефодій» та  фільму за романом О.Уайльда «Портрет Доріана Грея». Все це дало можливість краще й глибше пізнати гуманітарні  науки, знайти для себе щось нове і несподіване.

    

   

  Інтелектуально-розважальна програма: розв»язання кросвордів, загадок, ребусів, шарад, а також декламування віршів, яку провела викладач Степанова Леся Василівна, став тією спільною справою, що згуртувала учнів, допомогла розкрити їх таланти, сформувала навички діяти дружно та організовано.

   

  З метою сприяння вихованню всебічно розвиненої особистості, розширення гуманітарного кругозору учнів, виховання зацікавленості предметами проведені заходи довели, що учні мають навички роботи з додатковими джерелами інформації, естетичні смаки і уподобання.

  Розв’язування ребусів, кросвордів, головоломок сприяло розвитку пам’яті, уваги, уяви, мислення і кмітливості в учнів.

  Для подальшого здійснення виховання любові до гуманітарних наук, розширення знань учнів

   

  Переглядів: 83 | Додав: plsp | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

   З 24 жовтня по 28 жовтня 2016 року в навчальному закладі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.

           З метою прищеплення  учням інтересу до математики, фізики, інформатики, астрономії, розвитку творчої фантазії, виховання естетичного сприймання навколишнього світу, розвиткові творчих здібностей учнів, бажання примножувати свої знання пройшла виставка учнівських публікацій та презентацій.

      

           Серед учнів ліцею проходили: презентація «Зародження і розвиток фізики як науки», конкурс-гра «Найрозумніший», рольова гра «Суд над Інтернетом», позакласний захід «Таємниці фізики», конференція «Математика та мистецтво».  Все це дало можливість краще й глибше пізнати математичні науки, знайти для себе щось нове і несподіване.

    

           Викладачі фізики та математики, Захарова Людмила Григорівна та Будковська Світлана Павлівна, спільно провели Вечір математичних фокусів і фізичних дослідів.  Виховний захід «Комп'ютерний турнір» та Подорож містом математичних загадок, які провели викладачі Будковська Світлана Павлівна та Захарова Людмила Григорівна, став тією спільною справою, що згуртувала учнів, допомогла розкрити їх таланти, сформувала навички діяти дружно та організовано.

                                          

      З метою сприяння вихованню всебічно розвиненої особистості, розширення фізико-математичного кругозору учнів, виховання зацікавленості предметами проведені заходи довели, що учні мають навички роботи з додатковими джерелами інформації, естетичні смаки і уподобання. Розв’язування ребусів, кросвордів, головоломок сприяло розвитку пам’яті, уваги, уяви, мислення і кмітливості в учнів. 

   

  Переглядів: 109 | Додав: plsp | Дата: 06.11.2016 | Коментарі (0)

  Життя різнобарвне й цікаве, тому ми зобов’язані жити і збагачувати його, любити, творити, вчитися. Саме цьому й навчає своїх учнів педагогічний колектив Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», який для досягнення плідних результатів намагається бути творчим, цікавим, тому ми приймали активну участь Сьомій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».  На цей конкурс  методист Котлярова О.В., викладач Ніколюк О.І. під керівництвом  директора Коломійця М.П. підготували  роботу в номінації  «Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства». Адже, саме життя, а точніше зміни в сучасному світі, потребують від успішної людини дослідницького стилю життя і поведінки. Закономірним явищем є підвищення уваги нашого навчального закладу до проблем дослідницького навчання та практичного використання відповідних педагогічних технологій у навчальному процесі.  За рішенням оргкомітету VІІ   Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» наш заклад став переможцем та   отримав диплом та срібну медаль.  

  Педагогічні працівники і учні переконалися, що  дослідницька діяльність, є не лише процесом спільної роботи учня й педагога, а ще й надзвичайно цікавим і ефективним методом, який розкриває перед ними величезний творчий потенціал і можливість бути справжніми майстрами своєї справи. А метою такої взаємодії є створення умов для розвитку творчої особистості, її самовизначення й самореалізації.

   

  Переглядів: 106 | Додав: plsp | Дата: 27.05.2016 | Коментарі (0)

  Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці. Будівельники не тільки зводять нові будинки, а й реконструюють старі, надають їм оригінальності та виразності. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього. Якість будівельної продукції – будинків і споруд різного призначення залежить від багатьох складових, але основними серед них були і залишаються умілі руки будівельників.

  З 14 по 18 березня 2016 р. Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» під тематикою «Будівлі навколо нас» проходив тиждень по професії «Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», організований членами метод комісії будівельних професій. Програма тижня, як завжди, була досить насиченою:

  14 березня відбулась презентація тижня, редколегії груп М-13-9, М-14-2, М-15-10 оформили та випустили стінгазети на такі теми як «10 найвищих хмарочосів на землі», «Незвичайні будинки у світі», «Незвичні будівлі України», які вражали своїм колоритом, насиченістю інформації, змістовним наповненням. Викладач спецдисциплін Мазур Т.О. провела олімпіаду з професії «Лицювальник-плиточник».

  15 березня учні груп будівельників переглянули фільм «Його величність – Бетон». Це надзвичайно цікавий та навіть у деякій мірі фантастичний фільм. Також було проведено виставку рефератів та методичних напрацювань. Майстер в/н Мазур Т.О. провела конкурс фахової майстерності з професії «Лицювальник-плиточник» III - курсу.

   

  16 березня майстер в/н Кільчицький В.Д. провів конкурс фахової майстерності з професії «Муляр» I – курс, а викладач спецдисциплін Мазур Т.О. провела чергову олімпіаду з професії «Штукатур».

  17 березня відбулась виставка гуртка технічної творчості тематика якої відповідала тематиці назви тижня, а саме «Будівлі навколо нас» де були представлені роботи учнів групи М-13-9 Фесюка Дениса, Нечипорука Святослава та  групи М-15-10 Пастуха Артема, Ходаніцкого Павла, Присяжнюка Тараса. У своїх роботах учні показали свій професіоналізм та вміння створювати з підручних будівельних матеріалів шедеври будівництва.

  18 березня Шеремета Л.Л. майстер в/н провела конкурс фахової майстерності з професії «Штукатур» II – курс та були підведені підсумки тижня даної професії.

  Предметний тиждень будівельних професій дав змогу донести до кожного учасника навчального процесу цікаві заходи, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності, проявити ерудицію, інтелект, кмітливість й отримати безліч позитивних емоцій.

  Переглядів: 479 | Додав: plsp | Дата: 22.03.2016 | Коментарі (0)

     

     

  Викладач Варівченко Антоніна Вацлавівна провела урок з бухгалтерського обліку на тему: «Облік коштів, розрахунків та інших активів». Основні завдання були сформульовані педагогом чітко та зрозуміло. Урок проходив у вигляді аукціону. Група учнів ділилася на 3 команди. Команда - це комерційна фірма. Кожна команда обрала собі бухгалтера для введення бухгалтерського обліку (розрахункового рахунку фірми) і директора, він в кінці звітного періоду (в кінці гри) визначав заробітну плату кожного працівника, тобто оцінку (вона залежала від участі учнів у грі). Крім того, у кожної фірми були дочірні фірми - ТОВ «Здобуток», ТОВ «Фенікс», ТОВ «Візит». Три команди перед початком аукціону одержували із банку (функції банкіра виконував учень групи) початковий капітал - кредит в розмірі 1000 гривень  під 25% річних (тобто в кінці гри кожна команда повернула в банк 1250 гривень). В процесі гри, при необхідності, команда могла взяти додатковий кредит 1000 гривень, але під 35% річних. Бухгалтер кожної фірми проводив облік руху грошей на розрахунковому рахунку фірми, у вигляді лотів, що продавалися на аукціоні, пропонувалися запитання. Правильна відповідь на куплене запитання приносила фірмі дохід. Якщо лот куплено, а відповідь дана невірно, то лот знімався з торгівлі, а фірма повинна виплатити штраф 100 гривень. Штрафувалися також фірми за некоректну поведінку на аукціоні (викрики, підказки, спори і т.п.).Під час аукціону Антоніна Вацлавівна вказувала  і виправляла помилки в процесі виконання вправ учнями. Були правильно підібрані вправи за рівнями складності. Учні до виконання завдань ставилися з великим ентузіазмом, охоче їх вирішували. Більша  частина уроку містила  контроль за набутими знаннями. Викладач ставилась до учнів з повагою, розумінням, дотримувалась тактовності, під час уроку привертала  увагу учнів, ставлячи питання, іноді виходячи на рівень діалогу з учнями. Методи навчання і виховання,  які були використанні  викладачем були досить результативні, не складні, скоординовані. Варівченко Антоніна Вацлавівна дотримувалась  дидактичних принципів навчання і виховання: активності, наочності навчання, систематичності, послідовності, доступності. Приваблювала учнів  до аналізу виконаних прикладів та самооцінці.
   

  Переглядів: 378 | Додав: plsp | Дата: 24.02.2016 | Коментарі (0)

  З 8 по 19 лютого 2016 року в ліцеї проходила декада по професії «Конторський службовець (бухгалтерія); контролер-касир». Професійна декада є ефективною формою позакласної роботи, яка сприяє розвитку інтересу учнів до професії, підвищенню освітнього рівня, виявленню здібних учнів, метою професійного зростання та активізації творчості педагогів, поширення передового педагогічного досвіду що спонукає до творчості, постійної самоосвіти, активного впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес. Участь у різних заходах під час декади дала змогу простежити професійне зростання педагога: від творчого викладача до майстра своєї справи, що позитивно впливає на загальний результат роботи педагога. Адже тільки у творчого педагога — творчо розвинені учні. Інноваційне спрямування заходів допомагає активізувати творчість педагога, спонукає їх до впровадження нововведень. Декада пройшла цікаво, різноманітно та змістовно. Під час якої були проведені: виставка рефератів, кросвордів, газет, книг; конкурс фахової майстерності по професіям «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)», «Контролер-касир»; науково-практична конференція «Регулювання бухгалтерського обліку в Україні»; дискусія «Чи сучасна моя професія конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)?»; лекції «Сутність грошей. Види грошей», «Історія штрихкоду»; позакласні заходи «Гроші. Історія виникнення», «Безпечний Інтернет», «Гроші – гарний товариш чи поганий друг?»; усний журнал «Моя професія потрібна людям»; тренінг «Реклама професії»; невідоме про відомих «Скупий і ще скупіший»; круглий стіл «Техніка і механізація торговельних розрахунків»; інтелектуальна гра з предмету: «Товарознавство непродовольчих товарів» та ділова гра «Ми майбутні бізнесмени»; конкурс “Знавець своєї справи”; виставка технічної творчості. Проводився конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професій «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)», «Контролер-касир» з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння учнями високопродуктивних методів праці. Організували та провели конкурс викладачі лабораторно-практичних занять Будковська Світлана Павлівна та Варівченко Антоніна Вацлавівна. Всі учасники справилися з поставленим завданням. У групі Б-13-7 пройшли ділова гра та інтелектуальна гра, які провели викладачі Будковська Світлана Павлівна та Попович Людмила Григорівна. Команди учнів успішно справилися із поставленими завданнями. Учні працювали за комп’ютерами та касовими апаратами. Підсумовуючи, учні навели аргументи, для чого необхідно вивчати контрольно-касове обладнання. У групі Б-15-4 було проведено заходи педагогом Варівченко Антоніною Вацлавівною у вигляді дискусії та бесіди. Була поставлена мета: систематизувати знання по професії «Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)»; показати переваги, значимість і необхідність даної професії розвивати інтелектуальні здібності, уміння висловлювати власну думку, аргументувати її, сприяти підвищенню інтересу учнів до вивчення своєї професії, створювати умови для самовираження особистості учнів, стимулювати прагнення до самовдосконалювання.

     

  Викладачі спецпредметів з професії «Контролер-касир» Будковська Світлана Павлівна, Попович Людмила Григорівна та Блажко Галина Анатоліївна провели лекцію, усний журнал, круглий стіл з учнями групи Б-13-7. Учні ознайомилися з цікавинками даної професії. На даних заходах було використано презентаційні матеріали та відеофільми. Була проведена науково-практична конференція. Викладач Варівченко Антоніна Вацлавівна поставила перед собою мету: розширити кругозір учнів та їх знання про регулювання та перспективи розвитку бухгалтерського обліку в Україні, розвивати інтелектуальні здібності, уміння висловлювати власну думку, аргументувати її, сприяти підвищенню інтересу учнів до вивчення бухгалтерського обліку. Викладачі Будковська Світлана Павлівна, Котлярова Оксана Валентинівна та Попович Людмила Григорівна провели позакласні заходи професійного спрямування у формі вікторин та конкурсів з учнями груп Б-15-4, Б-13-7. Учні виявили високий рівень теоретичних знань та професійні уміння та навички. Був проведений тренінг викладачами Котляровою Оксаною Валентинівною та Варівченко Антоніною Вацлавівною. Під час якого учні отримали нові знання та навички, переглянули власні цінності та пріоритети. Під час декади учні подивилися фільм про розвиток комп’ютерних технологій. Викладач Варівченко Антоніна Вацлавівна провела урок з бухгалтерського обліку на тему: «Облік коштів, розрахунків та інших активів». Урок проходив у вигляді аукціону. Під час аукціону Антоніна Вацлавівна вказувала і виправляла помилки в процесі виконання вправ учнями. Були правильно підібрані вправи за рівнями складності. Учні до виконання завдань ставилися з великим ентузіазмом, охоче їх вирішували. Більша частина уроку містила контроль за набутими знаннями. Проведена виставка технічної творчості. Були виставлені творчі роботи учнів: картини з копійок, грошове дерево, вироби з цукерок та гофропаперу, біжутерія ручної роботи, інше. Такі виставки дають учням можливість самоствердитися, повірити у власні сили, самовдосконалитися.

    

  Під час декади були підготовлені такі публікації та плакати: «Касові апарати», «Реклама в нашому житті»; «Інтернет та навчання»; «Підприємництво – мрії чи реальність?»; «Історія торгівлі»; «Гроші і сім'я». Подяками за активну участь у конкурсах були відзначені учні групи Б-13-7: Пікульська В., Махиборода А., Кащук М., Павлюк Т., Попович В. та учні Б-15-4: Деркач А., Шестопалюк А., Антонюк М, Стець А., Владика Д., Шевчук А.

  Переглядів: 240 | Додав: plsp | Дата: 24.02.2016 | Коментарі (0)

   

  «Щоб перетравлювати знання.

      Потрібно поглинати їх з апетитом».  

   (Фауст). 

  Відбувся відкритий урок у групі КО-15-1 на тему: "Приготування гарячих страв з сиру", проведенний майстером виробничого навчання Яцюк Н.М.

   

    

  Майстер виробничого навчання Гульчук А.М. провела відкритий урок на тему: "Приготування котлетної маси з м'яса та напівфабрикатів з неї" у групі КО-14-3

  .  

   

  Переглядів: 182 | Додав: plsp | Дата: 19.01.2016 | Коментарі (0)

  1 2 3 »